دنیای اقتصاد
واکنش‌های بین‌المللی به ترور دانشمند ایرانی
همزمان با واکنش‌های داخلی به ترور شهید محسن فخری‌زاده دانشمند ایرانی توسط عوامل موساد، واکنش‌های بین‌المللی به این اقدام تروریستی نیز گسترده بوده است.
خروج ۸۷ شهر از وضعیت قرمز
همزمان با آغاز دومین هفته از اجرای طرح محدودیت‌های فراگیر درکشور، گزارش‌ها از موفقیت‌آمیز بودن طرح مذکور حکایت می‌کند.
اطلاعات
رئیس قوه قضائیه: تاوان ترور دانشمندان ایران، محو صهیونیسم از منطقه است
رئیس قوه قضائیه طراحان و حامیان ترور را خبیث‌تر از عاملان آن دانست و گفت: طراحان و حامیان ترور همان‌هایی هستند که اول تحریم می‌کنند و سپس با کراوات پای میز مذاکره می آیند و همزمان در خیابان با سلاح آدم می‌کشند.
عرضه مرغ با قیمت مصوب در میادین میوه و فروشگاه‌های زنجیره‌ای
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که مردم نگران محصولات پروتئینی نباشند، گفت: از امروز مرغ کیلویی ۱۸ هزار و ۵۰۰ در تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای موجود است.
همشهری
حداقل هزینه سبد خوراکی‌ها؛ ۱.۸میلیون تومان
حداقل ارزش سبد ۶۰ قلم از خوراکی‌های موردنیاز خانوارها از آبان پارسال تا آبان امسال از یک‌میلیون و ۱۰۰هزار تومان به یک‌میلیون و ۸۰۰هزار تومان افزایش یافته است.
دلار ارزان شد
قیمت هر دلار آمریکا امروز یکشنبه ۹ آذر ۹۹ در صرافی ملی ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ دیروز ۱۰۰ تومان کاهش داشت.
تعادل
مردم برای خرید طلا عجله نکنند
بازار ارز و طلا روز شنبه با کاهش نرخ اونس جهانی طلا به زیر 1800 دلار مواجه شد و پیش بینی می‌شود که با این کاهش نرخ طلای جهانی و در عین ثبات و کاهش نرخ دلار در روزهای اخیر، قیمت طلا و سکه در بازار ایران همچنان روبه کاهش باشد.
بانک‌ها این هفته  تعطیل  نیستند 
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از جزییات فعالیت شعب و کارکنان بانک‌ها در مناطق قرمز از ۸ آذرماه ۱۳۹۹ خبر داد.

 
اخبار مرتبط
ارسال نظر