دنیای اقتصاد
طرح روسیه برای گفت‌وگوهای منطقه‌ای
وزیر امورخارجه روسیه با اشاره به اینکه «دکترین امنیت جمعی خلیج‌فارس» همچنان روی میز است، از آمادگی مسکو برای ایجاد شرایط مناسب برای آغاز گفت‌وگوها بین کشورهای این منطقه خبر داد.
کشمکش بودجه‌ای دولت و مجلس
چالش مجلس و دولت بر سر لایحه بودجه ۱۴۰۰ عیان‌تر شده و رد کلیات آن را محتمل کرده است.
اطلاعات
فعالیت قنادی ها در وضعیت قرمز مجاز اعلام شد
اتاق اصناف تهران اعلام کرد: رسته های صنفی قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی در گروه شغلی یک قرار گرفتند و اجازه فعالیت در وضعیت قرمز را دارند.
موافقت مشروط رهبر انقلاب با کاهش سهم صندوق توسعه ملی از محل فروش نفت در بودجه
۱۴۰۰سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از موافقت مشروط رهبر معظم انقلاب با کاهش سهم صندوق توسعه ملی از محل فروش نفت از ۳۸ درصد به ۲۰ درصد در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.
همشهری
پاییز با برف و باران به استقبال زمستان ۹۹ می‌رود
کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب‌وهوایی چند روز آینده کشور گفت: امروز در غرب و شمال غرب کشورمان بارش‌ها شروع می‌شود. فعالیت این سامانه در البرز و تهران و مناطقی از مرکز کشورمان و همچنان بارش‌ها فردا در شمال غرب و جنوب غرب ادامه دارد. در شمال و دامنه‌های جنوبی البرز و مرکز کشورمان بارش‌ها به شکل پراکنده خواهد بود.
دستگیری چندین باند اخلال در نظام
سخنگوی قوه قضائیه از شناسایی و دستگیری چندین باند اخلال در نظام ارزی کشور با اقدامات دستگاه قضایی خبر داد.
تعادل
پیوستن به FATF ریسک تجاری را کم می‌کند
یک کارشناس امور اقتصادی گفت: با پیوستن به FATF برخی محدودیت‌ها در بحث نقل و انتقال مالی برداشته خواهد شد و ریسک تجاری کاهش پیدا خواهد کرد.
   تقاضا برای خرید طلا و سکه وجود ندارد
کشتی‌آرای نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به نوسان جزئی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه گفت: به دلیل رکود موجود در بازار، تقاضا و انگیزه‌ای برای خرید طلا و سکه وجود ندارد. بازار از ثبات نسبی برخوردار است و نوسان زیادی در قیمت‌ها وجود ندارد.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر