دنیای اقتصاد
بایدن: سه هفته تا رفتن ترامپ باقی مانده است
بایدن تاکید کرد: هر چه طولانی‌تر دونالد ترامپ رئیس جمهورباشد، به نظر می رسد که بی ملاحظه‌تر هم می‌شود. خدا رو شکر تنها سه هفته دیگر تا رفتن او زمان مانده است.

تاکید روحانی بر عرضه سهام شرکت‌های دولتی در بورس

حسن روحانی رئیس‌جمهوری در جلسه روز گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی دولت واگذاری سهام دستگاه‌های دولتی را نشان از عزم راسخ دولت برای بهینه‌سازی روند خصوصی‌سازی در کشور برشمرد و اطمینان داد که برنامه عرضه سهام شرکت‌های دولتی در بازار سرمایه ادامه خواهد یافت.
تعادل
بررسی تاثیر دو اقدام اخیر  بانک مرکزی بر بازار ارز
درپی افزایش‌ چشمگیر قیمت در بازار ارز، بانک مرکزی برای مدیریت و ساماندهی این بازار اقداماتی انجام داده است؛ به گونه‌ای که از روز گذشته مقرر شده روزانه۵۰ میلیون دلار به صورت اسکناس در بازار متشکل ارزی عرضه کند و با سفر و مذاکره رییس کل بانک مرکزی کشورمان به عراق که روز گذشته انجام شد، توافق شده منابع میلیاردی ارزی کشورمان در این کشور همسایه آزاد شود.
اصلاح قیمت‌ها در بورس ادامه دارد
علی صحرایی، مدیرعامل بورس تهران درباره عوامل موثر در رشد شاخص روزهای گذشته اظهار داشت: قیمت سهام در بازار سرمایه به عوامل متعدد اقتصادی و غیر اقتصادی وابسته است و تحت تاثیر تمام مولفه‌های اقتصادی قرار می‌گیرد.
همشهری
هشدار رئیس‌کل بانک مرکزی به مردم درباره سرمایه‌گذاری در بازار ارز
رئیس‌کل بانک مرکزی در حاشیه هیات دولت گفت: سرمایه گذاری در بازار ارز خیلی پر ریسک است، هر لحظه ممکن است هر اتفاقی در این بازار بیافتد.
دلار ارزان و یورو گران شد | جدیدترین قیمت ارزها در ۲۳ مهر ۹۹
قیمت هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۹۹ در صرافی‌ ملی ۳۱ هزار و ۵۸۰ تومان عرضه شد که در مقایسه با آخرین نرخ دیروز ۲۰ تومان ارزان شد.
صمت
خبر خوش روحانی بر بورس اثر می گذارد؟
در حالی که کمتر از یک ماه تا انتخابات آمریکا فرصت باقی است، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت از لغو تحریم‌های تسلیحاتی در ۲۷ مهر خبر داد.
رعایت استاندارد انتخاب نیست، ضرورت است
چهاردهم اکتبر به‌عنوان روز جهانی استاندارد نام‌گذاری شده است. هر ساله در این روز موضوعاتی همچون اهمیت رعایت استاندارد و تاثیر آن بر بهبود زندگی بشر مورد توجه قرار می‌گیرد. منظور از استاندارد، ایجاد نظمی مبتنی بر علم و تجربه‌های بشری است که در قالب قواعد و مقررات در آمده است. همه‌گیری استاندارد در حوزه‌های مختلف تولید کالا و ارائه خدمات، به توسعه صنعت، صرفه‌جویی در اقتصاد ملی و حفظ سلامت و ایمنی عمومی منجر می‌شود.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر