دنیای اقتصاد

هدف دشمن از مذاکره با ایران

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا و خروج این کشور از توافق برجام گفت با وجود اینکه جمهوری‌اسلامی به همه تعهدات خود پایبند بود آمریکایی‌ها از برجام خارج شدند و تحریم‌ها و فشارها را علیه ملت ایران مجدد در پیش گرفتند.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز 06/08/1399

طلا و سکه امروز افزایش قیمت را تجربه کردند. قیمت دلار هم امروز بالا رفت با افزایش ۷۰۰ تومانی به ۲۸,۸۰۰ (بیست و هشت هزار و هشتصد ) تومان رسید.

اطلاعات
ظریف: سازمان ملل باید در برابر یکجانبه گرایی و جنگ بایستد
‌وزیر امور خارجه‌، مماشات را باعث رشد قلدری آمریکا دانست و از سازمان ملل متحد خواست در برابر یکجانبه‌گرایی و جنگ بایستد.
نرخ ماسک ۱۳۰۰تومان است
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان با بیان اینکه نرخ ماسک ۱۳۰۰تومان است، گفت: در صورت به نتیجه رسیدن تولید ماسک‌های پارچه ای، قیمت ماسک به ۵۰۰ تومان کاهش خواهد یافت.
همشهری
روند ریزشی بورس تهران ادامه دارد
بازار سهام امروز سه شنبه ۶ آبانماه را همانند روزهای ریزشی گذشته همراه با افت آغاز کرد و شاخص کل با کاهش ۲۴ هزار و ۸۳۵ واحد در محدوده یک میلیون و ۳۱۱ هزار واحد قرار دارد.
عقب‌نشینی از محدودیت‌ها در دقیقه ۹۰
اولین روز اجرای دور تازه محدودیت‌ها در تهران بدون هیچ تغییری نسبت به روزهای گذشته سپری شد.
صمت
اجرای طرح تامین کالاهای اساسی خانوار
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به‌زودی و با همراهی مدیران اجرایی، طرح تامین کالاهای اساسی خانوارها اجرایی می‌شود.
مخالفت مجلسی‌ها با قیمت‌گذاری دستوری فولاد
طی ماه‌های گذشته بازار فولاد با تنش و التهاب‌های قابل‌توجهی روبه‌رو بوده است. فشار ناشی از این التهابات به مصرف‌کننده نهایی وارد می‌شود و رفع آن ضروری به‌نظر می‌رسد.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر