دنیای اقتصاد
مقام معظم رهبری:  دنبال علاج مشکلات در داخل باشیم
در زمینه اقتصاد به هیچ وجه نباید نگاه به بیرون باشد البته این به معنای ارتباط نداشتن با خارج نیست بلکه ارتباط باید باشد ولی به دنبال علاج مشکلات در داخل باشیم و یکی از راه‌حل‌های اصلی هم افزایش تولید است.
چهار طرح معیشتی در راه است
تنها چند روز پس از آنکه مجلسی‌ها طرح یارانه ۶ماهه تامین کالای اساسی را با مشمولان ۶۰ میلیون نفری به تصویب رسانده و در انتظار نظر شورای نگهبان هستند، دولتی‌ها از چهار طرح کمک معیشتی برای مردم خبر داده‌اند.
اطلاعات
وزیر صنعت: قیمت کالا‌های اساسی هفته آینده کاهش محسوسی خواهد داشت
تردیدی نیست که با تصمیمات جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار، در هفته آینده تغییرات محسوسی در قیمت کالا‌های اساسی خواهیم داشت.
نمایش اقتدار هوایی ارتش در رزمایش «فدائیان حریم ولایت»
نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت با اجرای مرحله اصلی و عملیاتی آن ، با دستیابی به همه اهداف تعیین شده به پایان رسید.این مرحله رزمایش با نام مقدس «یا صادق آل محمد(ع)» در منطقه عمومی اصفهان با مشارکت ۷ پایگاه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و با محوریت پایگاه هوایی شهید بابایی برگزار شد.
همشهری
ایران خودرو نرخ همه خودروها را گران کرد
خودروسازان در اجرای مصوبه شورای رقابت مبنی بر اعمال افزایش ۲۵ درصدی قیمت، متناسب با تورم صنعت خودرو، قیمت محصولات خود برای عرضه در پاییز امسال را ۲۵ درصد افزایش دادند.
اشتباه ترامپ در اعلام پیروزی زودهنگام | آرا هنوز نهایی نشده و میلیون‌ها رای مانده است
سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید و اعلام زودهنگام پیروزی در انتخابات با واکنش گسترده رسانه‌های مهم جهان روبه‌رو شد.
صمت
پایان کار فولاد دستوری؟
قیمت‌گذاری دستوری از پیشنهاد فولادی مجلس حذف شد تا یکی از ریسک‌های مهم برای این صنعت و بازار به حاشیه رانده شود.

پاسخ به تقاضای فعالان اقتصاد
عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در صفحه خود در شبکه‌ای اجتماعی درباره مقررات جدید برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی و کنترل نرخ رشد پایه پولی و نقدینگی، نوشت: برمبنای تقاضای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و برای تسهیل هرچه بیشتر برگشت ارز ناشی از صادرات به چرخه اقتصاد و به‌طور ویژه تامین مواد اولیه و نیازهای وارداتی واحدهای تولیدی کشور، مقررات موردنظر در این زمینه به تایید ستاد اقتصادی دولت رسید.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر