دنیای اقتصاد
قالیباف: باید تا پایان سال به ۶۰ میلیون نفر یارانه‌ی کالاهای اساسی پرداخت شود
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از قشرهای ضعیف و انتظار مردم از مسئولان برای کاهش فشار مشکلات معیشتی، اکنون انتظار می‌رود دولت هرچه سریع‌تر، «قانون حمایت معیشتی از مردم» را اجرا کند و انتظارات موجود را پاسخ دهد.
کاهش حداکثری حضور کارکنان در ادارات
درادامه اجرای طرح جدید محدودیت‌های کرونایی در کشور، حسن روحانی رئیس‌جمهوری خواستار کاهش حداکثری حضور کارمندان در ادارات شد.
اطلاعات
رهبرمعظم انقلاب: بسیج یادگار درخشان امام و مظهر اقتدار ملی است
در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.
درخواست بخش خصوصی برای اصلاح شیوه نامه تنظیم بازار فولاد
اتاق بازرگانی به نمایندگی از بخش خصوصی خواستار اصلاح شیوه نامه تنظیم بازار فولاد توسط دولت شد.
همشهری
صرافی ملی نرخ دلار را دوباره کاهش داد
قیمت هر دلار آمریکا امروز پنج شنبه ۶ آذر ۹۹ در صرافی ملی دوباره تغییر کرد و ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ امروز ۱۰۰ تومان دیگر ارزان شد.
خبر خوش حریرچی
دکتر حریرچی معاون کل وزیر بهداشت گفت: به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مردم می توانند شهر خود را از وضع قرمز و نارنجی خارج کنند. از مجموع ۸۹ شهرستان قرمز، ۶۹ شهرستان با رعایت محدودیت‌ها از وضع قرمز خارج شدند و این یک موفقیت بزرگ است.
تعادل
کاهش ۴۰۰ هزار تومانی سکه
نرخ سکه 400 هزار تومان کاهش یافت و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید روز (چهارشنبه، ۵ آذرماه) با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۱۱ میلیون تومان معامله شد. سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.
خطر بازگشت نفت به بودجه
همانطور که پیش‌بینی می‌شد، گویا قرار است دولت محترم در راستای آخرین اصلاحات ساختاری بودجه، علاوه بر درآمدهای نفتی، درآمد حاصل از پیش‌فروش نفت را نیز که پیشتر با مخالفت جدی مجلس مواجه شده بود، در لایحه بگنجاند.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر