دنیای اقتصاد
ادارات کشور یک هفته تعطیل شد
در دومین هفته ازاجرای طرح محدودیت‌های فراگیر در کشور، ادارات از امروز به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.
شهادت دانشمند برجسته هسته‌ای
محسن فخری‌زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع روز گذشته در پی یک عملیات تروریستی در منطقه آبسرد دماوند به شهادت رسید.

اطلاعات
سرلشکر باقری: نیروی دریایی ارتش رویای قدرت‌های فرامنطقه‌ای را باطل کرد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش یادآور شد که شعاع عظمت و اقتدار این نیرو ، رویای استکبار جهانی و قدرت های فرا منطقه ای برای تسلط بر مولفه های امنیتی منطقه را باطل کرد.‌
وزارت اقتصاد: ثبت علامت تجاری بدون اخذ مجوز امکان‌پذیر شد
رئیس مرکز پایش و بهبود فضای کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: ثبت علامت تجاری بدون اخذ مجوز امکان‌پذیر شد.
همشهری
دو فرمان رهبر انقلاب درپی ترور دانشمند شهید فخری‌زاده
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پی ترور دانشمند هسته‌ای شهید، دکتر محسن فخری‌زاده پیامی صادر کردند. دو موضوع مهم را همه‌ی دست‌اندرکاران باید به جِدّ در دستور کار قرار دهند، نخست پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن، و دیگر پیگیری تلاش علمی و فنی شهید در همه‌ی بخشهائی که وی بدانها اشتغال داشت.
اظهارات مهم روحانی درباره زمان پاسخ به جنایت ترور شهید فخری زاده
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا  گفت: به موقع پاسخ ترور شهید فخری‌زاده را می‌دهیم. همه اتاق‌های فکر و دشمنان ایران بدانند ملت ایران و مسئولان شجاع‌تر از آن هستند که این اقدام جنایتکارانه را بی‌پاسخ بگذارند و به موقع پاسخ خواهیم داد. در دام توطئه صهیونیست‌ها نمی‌افتیم. بدانند دست آنها را خواندیم و موفق نمی‌شوند به اهداف خود دست یابند.
تعادل
ادامه روند کاهش قیمت دلار و طلا
عصر جمعه در بازار آزاد تهران، قیمت دلار 24700 و نرخ یورو 29 هزار تومان معامله شده و سکه طلا به کانال 10 میلیون تومان کاهش یافته است. مظنه مثقال طلا 4 میلیون و 567 هزار، گرم 18 عیار 1 میلیون و 54 هزار، سکه طرح جدید 10 میلیون و 900 هزار، سکه طرح قدیم 10 میلیون و 500 هزار، نیم سکه 5 میلیون و 800 هزار، ربع سکه 4 میلیون، سکه گرمی 2 میلیون و 350 هزار تومان معامله شد.
فهرست دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی تا 3 آذر
بانک مرکزی مانند رویه ماه‌ها و یک‌سال اخیر، فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی 4200 تومانی برای کالاهای اساسی و دارو و ارز به نرخ سامانه نیما را به‌روزرسانی و منتشر کرد.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر