دنیای اقتصاد
تصویب دو فوریت طرح« اقدام برای لغو تحریم‌ها »
مجلسی‌ها دیروز به بررسی دوفوریت‌ طرحی رای موافق دادند که گفته ‌می‌شود با هدف پیگیری «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» تدوین شده است؛ طرحی که پیش از این یک‌بار در روز ۱۲ آبان ماه قید یک فوریت برای آن به تصویب رسیده بود اما مجلس دیروز، با دو فوریتی کردن این طرح قصد اقدام سریع‌تر برای بررسی و تصویب آن دارد.
قیمت طلا، سکه و دلار امروز 10/09/99| سکه و طلا گران شدند
بازار امروز شاهد ثبات قیمت دلار است که ۲۵,۰۰۰ (بیست و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد. سکه و طلا اما افزایش قیمت را تجربه کردند.
اطلاعات
بیمه شدگان تأمین اجتماعی بدون دفترچه هم می‌توانند خدمات درمانی دریافت کنند
معاونت درمان سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بیمه شدگان تأمین اجتماعی در دوران تعطیلات اجباری بدون دفترچه هم می توانند به پزشک مراجعه کنند.
وزیر ارتباطات: سامانه جامع تجارت عملیاتی شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملیاتی شدن «سامانه جامع تجارت» برای مبارزه با فساد خبر داد.
همشهری
بورس همچنان می‌تازد | رشد ۳۴ هزار و ۴۵۷ واحدی شاخص کل
بازار سهام امروز دوشنبه ۱۰ آذرماه را در ادامه روند صعودی روزهای گذشته با رشد آغاز کرد و شاخص کل با ۳۴ هزار و ۴۵۷ واحد افزایش در محدوده یک میلیون و ۴۶۱ هزار واحد قرار دارد.

گزینه مشاور امنیت ملی بایدن: همه چیز بستگی به ایران دارد

گزینه مشاور امنیت ملی «جو بایدن» می‌گوید اگر ایران به تعهداتش بازگردد و با حسن نیت، آماده انجام مذاکرات بعدی باشد بایدن نیز آماده است همان کار را انجام دهد.
تعادل
ایران پاسخی قاطع و حساب شده می‌دهد
با گذشت سه روز از شهادت دکتر فخری زاده، واکنش مقامات ایرانی و خارجی به این عملیات تروریستی ادامه دارد. آنچه که در پیام‌های تمام مقامات ایرانی خود را نشان می‌دهد تاکید بر لزوم واکنش قاطع ایران به شهادت این دانشمند هسته‌ای است اما مقامات کشورهای اروپایی همچنان با تردید و دو پهلو نسبت به این اتفاق واکنش نشان می‌دهند.
رشد هشدار آمیز نقدینگی در سال ۹۹ و ۱۴۰۰
پیش بینی می‌شود که آمارهای نقدینگی روایتی هشدارآمیز از حجم نقدینگی ۴۵۰۰هزار میلیارد تومان در سال۱۴۰۰ داشته باشد و سوال اینجاست که چه سیاستی درپیش گرفته شده که در ۳سال به اندازه ۴۰سال به نقدینگی اصافه شده است؟
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر