دنیای اقتصاد
روایت شمخانی از ترور شهید فخری‌زاده
در ادامه واکنش‌ها به ترور دانشمند ایرانی و محکومیت این اقدام تروریستی، دبیر شورای‌عالی امنیت ملی ایران با بیان اینکه عملیات ترور شهید فخری‌زاده بسیار پیچیده و با استفاده از تجهیزات الکترونیکی انجام شد گفت: طراح این اقدام برای ما مکشوف است.
هشدار وزیر بهداشت درباره پیک زمستانه کرونا
با نزدیک شدن به پایان طرح تعطیلات فراگیر که از اول آذرماه به مدت دو هفته دراکثر شهرهای کشور برای مقابله با کرونا اجرا شد، وزرات بهداشت حالا به‌دلیل ورود به زمستان نگران پیک زمستانه بیماری کرونا است.
اطلاعات
آماده سازی ۵ فروند هواپیما برای واردات واکسن کرونا
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از برگزاری نخستین جلسه آمادگی برای حمل، انتقال و نگهداری واکسن کووید ۱۹به کشور در این وزارتخانه خبر داد.

بانک مرکزی: صدور چک در وجه حامل از ۲۲ آذر ممنوع است
صدور چک در وجه حامل از ۲۲ آذر ممنوع است و از این تاریخ صادرکننده چک ملزم به ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد و دریافت‌کننده چک هم به موظف به اخذ استعلام و تطبیق اطلاعات چک با اطلاعات درج شده در این سامانه است.
همشهری
جزئیات طرح جدید بازنشستگی پیش از موعد | شرط سنی حذف می‌شود
نماینده مردم مهاباد در مجلس در مورد طرح جدید بازنشستگی پیش از موعد گفت: بر اساس طرح جدید آقایان با ۲۵ سال و بانوان با ۲۰ سال سابقه کار بازنشسته می‌شوند. همچنین بازنشسته شدن کارمندان نیازی به تایید مدیر یا رئیس اداره مربوطه ندارد و شرط سنی سابق از این طرح حذف شده است.
افزایش دوباره نرخ دلار
قیمت هر دلار آمریکا امروز سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹ در صرافی ملی دوباره تغییر کرد و ۲۵ هزار و ۳۲۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ امروز ۱۵۰ تومان دیگر افزایش داشت.
تعادل
توان نظامی و موشکی ایران به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست
فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهارنظر درباره شروط یک مقام دولت منتخب امریکا برای بازگشت این کشور به توافق برجام را وظیفه دولت‌مردان سیاسی عنوان می‌کند اما این پرسش که «آیا توان و برنامه موشکی جمهوری اسلامی ایران قابل مذاکره است؟» را بدون پاسخ نمی‌گذارد و با صراحت می‌گوید که «قطعاً قابل مذاکره نیست.»

تسهیلات بانکی به بخش بازرگانی ۲ برابر شد
آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که تسهیلات پرداختی بانک‌ها و موسسات اعتباری به بخش بازرگانی در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از دو برابر شده است.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر