دنیای اقتصاد
احتمال بارش برف فردا در تهران
«صادق ضیائیان» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی بیان کرد: انتظار داریم امروز برای منطقه‌ی غرب اصفهان، استان‌های مرکزی، همدان، کردستان، قزوین و زنجان بارش برف را شاهد باشیم و همچنین انتظار داریم این وضعیت در مناطق غربی کشور ادامه داشته باشد.
احتمال واردات واکسن‌کرونا تا ۲ ماه آینده
همزمان با تلاش‌ها برای خرید واکسن‌های کرونای تولید شده در دنیا، ایران نیز در صف خریداران جدی واکسن قرار گرفت.
اطلاعات
میزان عیدی و پاداش کارگران در سال ۹۹
حداقل عیدی و پاداش کارگران امسال ۳میلیون و ۸۲۰ هزار تومان و حداکثر ۵ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان خواهد بود.

۲۰ هزار تن شکر در سراسر کشور توزیع می‌شود
ستاد تنظیم بازار در پی درخواست شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران مبنی بر اختصاص شکر از محل ذخایر راهبردی، دستور توزیع ۲۰ هزار تن محصول نهایی در استان های مختلف را صادر کرد.
همشهری
دلاردر مسیر کاهش
قیمت هر دلار آمریکا امروز یکشنبه ۱۶ آذر ۹۹ در صرافی ملی ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ دیروز ۱۰۰ تومان کاهش داشت.
اسامی ۷ شهر فوق قرمز کرونایی ایران
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: شوط در آذربایجان غربی، پارس آباد در اردبیل، نطنز در اصفهان، خلیل آباد خراسان رضوی، راور در کرمان، بندر ترکمن در گلستان و رودبار گیلان ۷ شهرستان با وضعیت فوق قرمز هستند و روند بیماری در این شهرها صعودی بوده و متوقف نشده است و باید به آنها بسیار توجه کنیم.
تعادل
آغاز بررسی لایحه بودجه  از هفته آینده
نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ از هفته آینده در مجلس آغاز می‌شود.
نزول کدهای بورسی پس از اصلاحات
در آبان ماه سال جاری صف‌های دریافت کد معاملاتی بورسی درمقایسه با ماه‌های گذشته کمی کوتاه‌تر شد و تنها ۲۱۷ هزار نفر به بازار سهام وارد شدند و مجموع سهامداران به ۲۱ میلیون و ۳۹۰ هزارنفر رسید.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر