دنیای اقتصاد
درخواست برجامی ریاض از بایدن
وزیر خارجه عربستان روز شنبه ۱۵ آذرماه با تکرار اظهارات قبلی گفت که تنها راه دستیابی به یک توافق پایدار با ایران این است که آمریکا قبل از بازگشت به توافق هسته‌ای موسوم به برجام با کشورهای حوزه خلیج فارس مشورت کند.

قالیباف «یارانه سوم» را ابلاغ کرد

۱۶ روز از ابلاغ مصوبه یارانه سوم از سوی رئیس مجلس به رئیس دولت گذشت، اما حسن روحانی این مصوبه را برای اجرا ابلاغ نکرد. امتناع او برای ابلاغ و اجرای این مصوبه سبب شد روز گذشته محمدباقر قالیباف دست به کار شود و خود این قانون را برای انتشار در روزنامه رسمی، ابلاغ کند.
اطلاعات
دستور ویژه رئیس قوه قضائیه برای پیگیری علت آبگرفتگی ها
رئیس قوه قضائیه در پی وقوع حوادث ناگوار ناشی از آبگرفتگی معابر شهر‌های مختلف استان خوزستان در پی بارندگی‌های اخیر، به رئیس سازمان بازرسی کل کشور ماموریت داد تا با بررسی ابعاد موضوع، اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد.
هشدار هواشناسی در مورد یخبندان در ۱۶ استان
معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز در ۱۶استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: امروز سامانه بارشی همراه با کاهش محسوس دما بین ۵ تا ۱۰درجه در اغلب نقاط کشور غیر از جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان فعال است.
همشهری
اعلام زمان تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تولید انبوه واکسن کرونا بعد از عید ۱۴۰۰ خواهد بود از حمایت پارلمان از واکسن ایرانی خبر داد.
بازار خودرو بر مدار ریزش
بررسی بازار خودروی پایتخت با گذشت سه روز از بازگشایی بازارها پس از تعطیلات دو هفته‌ای کرونایی، حاکی از آرامش در بازار و تداوم روند نزولی قیمت‌ها با شیب ملایم است.
تعادل
با حسابرسی الکترونیکی امنیت بازار سرمایه را بالا ببریم
وزیر امور اقتصادی و دارایی با انتشار پیامی به مناسبت روز حسابدار، بر تقویت سیستم‌های الکترونیکی حسابداری و بهره‌گیری از حسابرسی الکترونیکی و هوشمند به منظور ارایه اطلاعات مناسب و کاهش عدم اطمینان در بازار سرمایه تاکید کرد.
تمدید مهلت مزایای تسهیل تسویه بدهی بانکی
رییس کل بانک مرکزی گفت: تولیدکنندگان مشمول قانون تسهیل تسویه بدهی بانکی مصوب آذر ۹۸ مجمع تشخیص مصلحت نظام تا پایان امسال برای تسویه بدهی خود مهلت دارند.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر