دنیای اقتصاد

پاسخ «سخنگو» به ادعاهای برجامی برلین و ریاض

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت‌خارجه در واکنش به درخواست اخیر برلین درخصوص مذاکرات فرابرجامی شامل برنامه‌های موشکی ایران و فعالیت‌های منطقه‌ای تاکید کرد موضع ایران درباره برجام تداوم دارد و بدون تغییر بوده است.
بررسی آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در مجلس
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از برگزاری جلسه‌ای با شرکت‌های داخلی فعال برای تولید واکسن کرونا در مجلس خبر داد.
اطلاعات
رئیس قوه قضائیه: دانشجویان در مطالبه اجرای عدالت پیشگام باشند
رئیس قوه قضائیه با بیان این که عدالتخواهی و اجرای عدالت در همه لایههای کشور مهم است، تصویب قوانین عادلانه در نهاد تقنین و اجرای عالانه قوانین توسط دستگاه های اجرایی و همچنین داوری عادلانه در دستگاه قضا را از الزامات حکمرانی شایسته دانست.
واریز یارانه نقدی آذر در روز پنج‌شنبه
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها زمان واریز یارانه نقدی ماه آذر را پنج‌شنبه اعلام کرد.
همشهری
دلار در کانال ۲۵ هزار تومان
قیمت هر دلار آمریکا امروز سه شنبه ۱۸ آذر ۹۹ در صرافی ملی ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ دیروز تغییری نداشت.
الزام اجبار ارائه کارت ملی در ادارات
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از این هفته افرادی که به ادارات دولتی مراجعه می‌کنند، باید کارت ملی خود را ارائه کنند.
تعادل
ورود مجلس به واردات کالاهای لوکس با ارز دولتی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلسبا تاکید بر ضرورت مدیریت مصارف ارزی، حذف نیازهای غیرضرور و تامین کامل نیازهای ارزی کشور، گفت: در شرایط فعلی لیست کالاهای ضروری احصا شده و باید فقط کالاهای ضروری شامل دریافت ارز دولتی شوند.
همتی: انتقال پول برای خرید واکسن در حال پیگیری است
رییس کل بانک مرکزی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور تامین واکسن کرونا توضیحاتی ارایه کرد و اظهار داشت: انتقال پول از مسیرهای دیگر تحت پیگیری است که ان‌شاءالله با همکاری و اقدام به موقع دستگاه‌های ذی‌ربط به نتیجه خواهد رسید.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر