دنیای اقتصاد
احیای برجام در دسترس است
جیک سالیوان، نامزد تصدی سمت مشاور امنیت ملی کاخ سفید در دولت بایدن گفت بازگشت آمریکا به برجام در دسترس است.

سوریه، متحد استراتژیک ایران است

فیصل مقداد، وزیر امورخارجه سوریه که روز دوشنبه به تهران سفر کرد، روز گذشته در ادامه دیدارهایش با رئیس‌جمهور، وزیر دفاع و دبیر شورای‌عالی امنیت ملی دیدار کرد. وی دوشنبه عصر نیز با مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل دیدار داشت.
اطلاعات
واکنش قاطعی نسبت به ترور دانشمند هسته‌ای خود خواهیم داشت
فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر این که راه شهید فخری زاده با عزم و اراده بیشتر دنبال می شود، گفت: دشمنان باید منتظر واکنش های جمهوری اسلامی ایران با کیفیت و وضعی که خودمان تعیین می‌کنیم‌، باشند.‌
با‌ برنامه پنجساله خوب می‌توان ثبات اقتصادی را به کشور بازگرداند‌
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تمامی سختی‌ها و مشکلات اقتصادی، ایران آنقدر ظرفیت دارد که در یک دوره پنج ساله و با تصویب برنامه هفتم توسعه خوب و قوی، ثبات اقتصادی به کشور بازگردد، این ظرفیت کاملا وجود دارد و اگر ما در کنار هم باشیم، این مساله محقق می‌شود.‌
همشهری
آیت‌الله محمّد یزدی دارفانی را وداع گفت
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دقایقی قبل جان به جان آفرین تسلیم کرد.
۲ واکسن تا آخر دی وارد فاز انسانی می‌شوند
رئیس کمیته علمی مقابله با کرونا با اشاره به این‌که ۷ شرکت ساخت ۴ نوع واکسن کرونا را در پیش گرفته‌اند، زمان تزریق واکسن ایرانی کرونا را اعلام کرد.
تعادل
کسری 175 هزار میلیارد تومانی بودجه 98
بودجه سال 1398 با بیش‌برآوردی منابع حاصل از صادرات نفت و فراورده‌های نفتی، با رقم 448 هزار میلیارد تومان به تصویب رسید. مطابق پیش‌بینی‌های کارشناسان، تنها 317 هزار میلیارد تومان از این منابع در عمل تحقق یافت و دولت با کسری بودجه‌ای در حدود 131 هزار میلیارد تومان مواجه شد.
1000 میلیارد تومان  برای خرید واکسن کرونا
در بودجه سال آینده ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید واکسن کرونا پیش‌بینی شده است.

 
اخبار مرتبط
ارسال نظر