دنیای اقتصاد
تمدید محدودیت‌های شبانه برای سومین‌بار
محدودیت‌های کرونایی برای چهارمین هفته در شهرهایی با وضعیت قرمز و نارنجی تمدید شد.

استفاده از پهپادها در طرح ترافیکی زمستان

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی از آغاز طرح رزمایش ترافیکی زمستانه پلیس راهور خبر داد و گفت: امسال در رزمایش طرح ترافیکی زمستان علاوه بر به‌کارگیری بالگردها و خودروها از پهپادها نیز استفاده خواهیم کرد به امید اینکه شاهد تلفات کمتر و امدادرسانی بهتر به مردم باشیم.
اطلاعات
پرداخت الکترونیک هزینه‌ درمان بیمه های‌ تکمیلی تا پایان سال
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه این پرداخت می‌تواند هزینه ویزیت پزشکان، ‏داروخانه‌ها و هزینه‌های بیمارستانی را شامل شود، گفت: حدود ۱۵ میلیون نفر تحت پوشش بیمه‌های تکمیلی از این خدمات بهره‌مند خواهند شد.
آیت الله رئیسی: در برخورد با اخلالگران ارزی خط قرمزی نداریم
آیت الله ابراهیم رئیسی افزود: در پرونده‌هایی که تاکنون رسیدگی شده است، هر دو طرف مورد توجه قرار گرفته اند و باز هم مورد توجه قرار خواهند گرفت. هم کسانی که تخلف ارزی داشته اند و هم کسانی که دست این افراد را در اخلال ارزی باز گذاشته و ارز را در اختیار آن‌ها قرار داده اند باید مورد پیگیرد قرار گیرند.
همشهری
دلار ثابت ماند
قیمت هر دلار آمریکا امروز شنبه ۲۲ آذر ۹۹ در صرافی ملی ۲۶ هزار و ۷۰ تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ روز پنجشنبه بدون تغییر است.
واکنش سخنگوی شورای نگهبان به ادعاهای پمپئو
عباسعلی کدخدایی در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشت:« Secpompeo در انتخابات اخیر شکست خورده و مردم آمریکا به او و دولتش رای نداده اند با دخالت در امور داخلی ایران از قانون مجلس با رویکرد جدید هسته‌ای انتقاد کرده است! صرف نظر از صحت قانون مزبور، باید گفت ایران همانند کشورهای منطقه نیست که تابع خواست نامشروع رژیم آمریکا باشد!»
تعادل
‌پایان رانت با عرضه کل فولاد در بورس کالا
علیرضا رزم‌حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این مطلب، افزود: در ۴۰ ساله گذشته در حوزه فولاد اقدامات خوبی در کشور انجام شده است به‌طوری که از ۵۰۰ هزار تن تولید فولاد قبل از انقلاب اکنون به ۲۸ میلیون تن تولید فولاد رسیده‌ایم.
دسته چک‌های جدید با اعتبار ۳ سال و درج شناسه یکتا
 بانک مرکزی و شبکه بانکی به منظور اجرای قانون جدید صدور چک، دسته چک‌های جدید با مدت اعتبار حداکثر ۳ ‌سال از زمان دریافت چک و با درج شناسه یکتا و با قابلیت ثبت در سامانه صیاد منتشر می‌کند.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر