دنیای اقتصاد
بررسی اظهارات مداخله‌جویانه اردوغان
همزمان با واکنش‌های گسترده داخلی به اظهارات رئیس‌جمهوری ترکیه درباره رود ارس، یک عضو مجلس، از تشکیل جلسه کمیسیون امنیت ملی برای رسیدگی به اظهارات مداخله‌جویانه رئیس‌جمهور ترکیه درباره ایران خبر داد.
نشست خبری رئیس‌جمهور دوشنبه برگزار می‌شود
علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور با اعلام این خبر که روحانی دوشنبه به پرسش خبرنگاران پاسخ می‌دهد، گفت: رئیس‌جمهور از مدت‌ها قبل درصدد بود که با خبرنگاران و اصحاب رسانه سخن بگوید.
اطلاعات
وزارت صنعت: گرانی لوازم خانگی ناشی از کمبود تولید نیست
معاون وزیر صنعت گفت: گران شدن لوازم خانگی مربوط به تولید نیست و این گرانی در بازار اتفاق افتاده است.
وزیر خارجه ترکیه : اردوغان از حساسیت های شعری که خواند اطلاع نداشت
‌مولود چاوش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در تماس تلفنی دیشب خودبا محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر روابط نزدیک و دوستانه میان دوکشورو سیاست قطعی حسن همجواری آنکارا، اطمینان داد که رئیس جمهوری ترکیه به حاکمیت ملی و تمامیت ارضی و سرزمینی ایران احترام کامل گذاشته و نسبت به حساسیت‌های پیرامون شعر قرائت‌شده هم مطلع نبوده است.
همشهری
جزئیات پیشنهاد منع تردد و تعطیلی مشاغل در شب یلدا
سخنگوی قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا به تشریح مصوبات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا پرداخت و گفت: پیشنهاد دقیق ما برقراری ممنوعیت تردد از ساعت ۱۸ و همچنین تعطیلی اصناف از ساعت ۱۸ است در ۲۹ و ۳۰ آذر است. این محدودیت‌ها پس از تصمیم‌گیری‌های بیشتر در تمام شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اجرای خواهد شد.
زمان تزریق نخستین تست انسانی واکسن کرونا در ایران اعلام شد
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان این‌که همه تجهیزات آماده و خط تولید آن مهیا شده است، گفت: با مجوزی که وزارت بهداشت صادر کرده است، ان‌شاءالله هفته اول دی‌ماه تزریق این واکسن انجام خواهد شد و مراحل آن به صورت آزمایشگاهی روی افراد بررسی خواهد شد.
تعادل
لایحه بودجه با ایده‌آل‌ها فاصله دارد
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن اینکه لایحه بودجه ۱۴۰۰ را نیازمند اصلاح جدی مجلس دانست، گفت: این لایحه بودجه با ایده آل نمایندگان مجلس فاصله دارد.
قوامین در سپه ادغام شد
مدیرعامل بانک سپه اعلام کرد: با برگزاری مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده سالیانه و مجمع فوق‌العاده ادغام بانک قوامین، این بانک رسماً در بانک سپه ادغام شد.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر