دنیای اقتصاد
اولتیماتوم بودجه‌ای مجلس به دولت
رئیس مجلس در ادامه انتقادات روز سه‌شنبه خود به لایحه بودجه۱۴۰۰، نامه‌ای به حسن روحانی نوشت و از او خواست این لایحه را با اصلاحات اساسی مورد بازنگری قرار دهد.
ممنوعیت تردد از ساعت ۲۰ در همه استان‌ها
در آستانه برگزاری مراسم شب یلدا، حسن روحانی رئیس‌جمهوری برای پیشگیری از رفت‌ها و آمدها و تجمعات شب یلدا دستور داد تا روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذرماه، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز از ساعت ۲۰ ممنوع شود.
اطلاعات
حمایت از تولید و مبارزه با فساد در اولویت دستگاه قضاست
آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر یک روزه خود به قم که با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت پروتکل‌های ویژه بهداشتی انجام گرفت،با اشاره به این که حمایت از تولید، مبارزه با فساد و حفظ کرامت انسانی ۳ اولویت مهم دستگاه قضا در امسال است، افزود: حمایت از تولید در سال جهش تولید از مهمترین مسائل و مبارزه با فساد از پیش زمینه‌های آن است و نباید در هیچ زمانی این ۲ موضوع به حاشیه برود.
اقتدار ایران برخلاف برخی از کشورهای همسایه بومی است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع تاکید کرد: اقتدار ما برخلاف برخی از کشورهای همسایه بومی بوده و نشأت گرفته از تلاش و تخصص نخبگان و دانشمندان داخل کشور همچون شهید محسن فخری‌زاده است،در حالی که قدرت و اقتدار برخی از کشورهای همسایه وارداتی است.
همشهری
یک ایرانی الاصل گزینه بایدن در شورای امنیت ملی آمریکا شد
رسانه‌های آمریکایی تریتا پارسی بنیانگذار شورای ملی ایرانیان آمریکا (نایاک) را به عنوان یکی از گزینه‌های جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا برای نقش آفرینی در یکی از مناصب کلیدی شورای امنیت ملی کاخ سفید معرفی کرده‌اند.
امروز در ۱۸ استان باران و برف می‌بارد
کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی ۲۴ ساعت آینده در استان‌های چهارمحال و بختیاری، لرستان، مرکزی، قم، اصفهان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش برف و باران رخ می‌دهد.
تعادل
ارقام بودجه 1400 واقعی نیست
جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس با اشاره به اینکه بودجه سال ۱۴۰۰ غیر واقعی و تورم زا است، گفت: مسوولان دولت حرف‌های متناقضی در زمینه میزان فروش نفت و بودجه می‌زنند.
توضیحات مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اف‌ای‌تی‌اف
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور اطلاعیه‌ای توضیحی، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در پاسخ به تقاضای ریاست محترم جمهوری، صرفا با تمدید زمان بررسی لوایح FATF موافقت فرموده‌اند.
 
اخبار مرتبط
ارسال نظر