printlogo


دنیای اقتصاد - اطلاعات - همشهری - تعادل
دنیای اقتصاد - اطلاعات - همشهری - تعادل
کد خبر: 845
دنیای اقتصاد
واکنش هماهنگ اعراب به ترور دانشمند ایرانی
در ادامه واکنش‌های گسترده بین‌المللی به ترور شهید فخری‌زاده، سه دولت عربستان سعودی، امارات و بحرین نیز این اقدام تروریستی را محکوم کردند.
فرصت یک‌ماهه برای توقف اجرای پروتکل الحاقی
برخی «اقدامات» که مجلس یازدهم آنها را برای «لغو تحریم‌ها»، «راهبردی» می‌خواند، روز گذشته با وجود مخالفت صریح دولتی‌ها به تصویب رسید.
اطلاعات
قیمت ماسک سه‌لایه پزشکی به ۱۰۰۰ تومان کاهش یافت
براساس تصمیم ستاد لجستیک مقابله با کرونا، حداکثر قیمت مصرف‌کننده انواع ماسک سه‌لایه پزشکی استاندارد مورد تایید سازمان غذا و دارو به یک‌هزار تومان کاهش یافت.

تعیین تکلیف کالاهای موجود در بنادر و گمرکات
معاون فنی و امور گمرکی گمرک دستورالعمل جدیدی را برای کاهش رسوب کالا و تعیین تکلیف کالا‌های موجود در بنادر و گمرکات کشور ابلاغ کرد.
همشهری
شورای نگهبان به مصوبه برجامی مجلس ایراد گرفت
ایراد شورا نسبت به ماده ۶ این طرح بود زیرا زمان یک ماهه ای برای آن لحاظ کرده بودند که ابهام وجود داشت و شورا نسبت به آن ایراد گرفت و طرح فوق به مجلس ارسال شد.
جدیدترین قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۲ آذر ۹۹
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار تومان است.
تعادل
هزینه خانوار در پنج سال، 80 درصد افزایش یافت
جدیدترین گزارش مرکز آمار نشان می‌دهد که هرچند از سال 94 تا ابتدای سال 99، میزان درآمد خانوارهای ایرانی به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده اما به شکل همزمان، هزینه خانوارها نیز افزایش یافته و همین امر فشار را بر اقشار کم درآمد جامعه افزایش داده است.
رونمایی سامانه مجامع الکترونیک و پرداخت سود سهام
فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به افتتاح سامانه خزانه داری الکترونیک، گفت: امروز سه پروژه مهم وزارت امور اقتصاد و دارایی در زمینه دولت الکترونیک رونمایی شد، پروژه‌های بسیار مهمی که به منظور روابط بین دستگاه‌های دولتی، دستگاه‌های دولتی با شرکت‌ها و پیمانکاران و دستگاه‌های دولتی یا خزانه با کارکنان دولت به بهره‌برداری رسید.
 
لینک مطلب: http://wasco.ir/News/item/845